Personal Branding, czyli jak zostać posiadaczem żółtej koszulki lidera na rynku.

Personal Branding, czyli jak zostać posiadaczem żółtej koszulki lidera na rynku.

W hotelu Dwór Oliwski w Gdańsku 10 kwietnia 2014 roku odbędzie się Wyjątkowe Spotkanie Przedsiębiorców połączone z dedykowanym szkoleniem dla mikro i małych firm. Szkolenie poświęcone będzie budowani marki własnej właścicieli firm, dla których marka ich nazwisk i ich postrzeganie w biznesie jest ich największą wartością. Wśród poruszanych tematów znajdą się social media, komunikacja marki, analiza potencjału czy budowania opowieści, która chwyta uwagę.

Główną prowadzącą będzie Anna Szubert- certyfikowany strateg personal brandingu. Na spotkanie zaproszeni zostali również inni prelegenci, którzy podpowiedzą jak współpracować z dziennikarzami, jak pisać teksty by były czytane czy jak radzić sobie z kryzysem w społecznościach sieciowych.

Spotkanie szkoleniowe dedykowane jest wszystkim Przedsiębiorcom, którzy poszukują nowej wiedzy z zakresu e-marketingu, komunikacji czy brandingu oraz osobom, które zarządzają przedsiębiorstwem nie będąc ich właścicielem, ale którzy bezpośrednio odpowiadają za jej rozwój. To spotkanie również dla tych osób, które dojrzewają do podjęcia decyzji o założeniu własnej firmy.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.PersonalBrandingPolska.pl

Brand24 jest patronem tej imprezy.