Social Media pomagają

Kilka dni temu zostałem poproszony o podanie dalej na Facebooku informacji na temat walczącej z nowotworem Klaudii. Sam jestem ojcem małej dziewczynki więc historia dotknęła mnie jeszcze bardziej. Dodałem więc niezwłocznie wpis z prośbą o podanie informacji dalej. Udało się wygenerować 50 udostępnień, więc bez jakiś rewelacji. Pomyślałem, że dodam informacje jeszcze raz kilka dni później jako zdjęcie z prośbą o udostępnienie. Jedni są w stanie pomóc bardziej, inni mniej – im więcej osób zetknie się z historią Klaudii – tym większa szansa na wsparcie finansowe jej kuracji.

W poniedziałek dodałem kolejny wpis:

Liczyłem, że może uda się wygenerować kilkaset udostępnień, które pomogą w dotarciu do jak najszerszego audytorium. Mam na Facebooku wyłączone powiadomienia o udostępnieniach moich treści więc kiedy dziś rano zajrzałem do tego wpisu – opadła mi kopara…

 

 

 

7.649 udostępnień.

Social Media pomagają. Trzymamy kciuki za Klaudię!

PS: Bardzo bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli – zarówno finansowo jak i podając informacje dalej!

PS2: Coraz więcej jest fajnych przypadków wykorzystania social media w pomocy innym. Polecam zajrzeć na Pet Patrol. Fajna akcja, której celem jest znalezienie domu dla garści zwierzaków.