Zmiany w Brand24 – nowe funkcje i wygląd

W narzędziu pojawiło się kilka zmian. Dotyczą one panelu administracyjnego do zarządzania stworzonymi projektami. Najważniejsza jest zmiana warstwy graficznej i usunięcie zakładki „Podsumowanie”, od tej chwili użytkownik włączając projekt od razu przenosi się na zakładkę „wyniki”. Ta zakładka jest ustawiona jako „domyślna”

panel-administracyjny-brand24

Wykres sentymentu został przeniesiony z prawego dolnego rogu na samą górę i teraz jest możliwe naniesienie go na wykres wzmianek z pomocą buttona „Pokaż sentyment”.

sentyment-brand24-panel

 

Kolejną graficzną zmianą w systemie jest przeniesienie i zgrupowanie w jednym miejscu wszystkich narzędzi do eksportu danych.

panel-wyglad-ikon-brand24

 

Dostępne są również nowe filtry wyników, które pozwolą lepiej pracować z narzędziem.

  • Filtrowanie po domenie pozwala wpisać dowolną nazwę strony aby wyświetlić wyniki z konkretnej domeny.

filtrowanie-po-domenie-brand24

 

  • Pojawiła się odrębna wyszukiwarka autorów z trzech serwisów społecznościowych: Facebooka, Twittera i Pingera.

filtrowanie-po-autorze-brand24

 

  • Pojawiła się również możliwość przeglądania tylko tych wyników które pojawiły się od momentu naszego ostatniego zalogowania.

filtrowanie-po-dacie-brand24

 

Dostępna jest również opcja, która pozwala na zapamiętanie swojego ustawienia filtrów, tak aby po ponownym zalogowaniu mieć je na „jedno kliknięcie”.

ustawnienia-filtrow-brand24

 

Drugą dużą nowością w narzędziu jest zakładka „Porównanie”. Można w niej porównać do 4 różnych projektów ze swojego konta, dzięki temu można łatwiej porównać ze sobą chociażby swoją markę i konkurencję.

porownanie-marek-brand24