Rozwijaj się w IT z Pioneers Unplugged Wrocław

Jeden z najbardziej prestiżowych globalnych projektów konferencyjnych z branży IT dociera do Polski. Spotkanie dla miłośników nowych technologii odbędzie się 4 października o godz. 18.00 w Business Link Wrocław.

Celem wydarzenia jest podniesienie jakości dyskusji w środowisku młodych firm technologicznych i ludzi już zaznajomionych z tematyką startupową. – Naszym zdaniem można to osiągnąć dzięki prelegentom i merytorycznej dyskusji – informuje Karolina Morawska z Pioneers Unplugged Wrocław. – Brakowało we Wrocławiu tego typu projektów. Proponujemy zarówno klasyczną formę prelekcji, jak i panel dyskusyjny. Nasz moderator, Marek Kowalczyk, jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i twórcą MANDARINE Project Partners oraz MINT Books.

Do współpracy zaprosiliśmy mówców, którzy do tej pory nie byli widoczni na wrocławskiej scenie – dodaje Aleksandra Dykta. – Udało nam się sprowadzić fantastycznych prelegentów i doświadczonych przedsiębiorców dlatego zapraszamy, bo naprawdę warto ich posłuchać.  Jako prelegenci zaprezentują się Marcin Kokott z Tieto, orędownik praktycznych pomysłów na prowadzenie własnej firmy oraz Bartłomiej Postek z Funmedia – jednego z najbardziej innowacyjnych polskich start-upów z siedzibą we Wrocławiu.  Gościem specjalnym będzie Matheo Freudenthal – założyciel i pomysłodawca Honestly app w Niemczech, przyjedzie by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapisy na konferencję, która odbędzie się 4 października w Business Link Wrocław (ul. Rzeźnicza 29-31), odbywają się poprzez formularz na stronie pioneersunpluggedwrocław.eventbrite.co.uk Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 8 euro. Istnieje możliwość zakupu biletów po 4 euro (oferta start-up). Więcej na temat programu wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/485321308214645/?fref=ts

Każdy z uczestników powinien wyjść z wydarzenia bogatszy nie tylko o kontakty biznesowe, ale przede wszystkim o wartościową wiedzę. – dodaje Karolina Wawrzynów z Pioneers Unplugged Wrocław. – To wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do programistów, developerów, przedsiębiorców, inwestorów, marketingowców, menedżerów i wszystkich Pionierów w swojej dziedzinie. Ze względu na zagranicznych gości całość spotkania odbędzie się w języku angielskim.

Podczas konferencji odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. Będzie można wygrać między innymi wart kilkaset euro dwudniowy bilet na międzynarodowy festiwal Pioneers Festival w Wiedniu. W związku z premierą Pioneers Unplugged we Wrocławiu i promocją samej organizacji, została opracowana specjalna oferta dla Polaków – przy zakupie biletu na festiwal w Wiedniu, zapewnione jest bezpłatne zakwaterowanie.

Po wystąpieniach przewidziana jest sesja networkingowa, a następnie afterparty w klubie Padbar. Na barze przewidziane są zniżki dla uczestników, a tylko na tę jedną noc w ofercie pojawi się specjalny drink Pioneers.

Organizację wydarzenia wspierają: Funmedia, Look4app, Mind Progress Group, Abolute Kreative, Mass Gravity, Business Link, Vireo Media, Radio Luz, Brand24, Made in Wro, Idea Place, Studente.pl, StartUp Magazine, klaster Creativro, Google for entrepreneurs oraz Jakub Annusewicz Moving Pictures Prod.