Druga edycja bitspiration w Krakowie

Zapraszamy na bitspiration 2013!

już za kilka dni (23-25.06.2013) w Krakowie odbędzie się druga edycja bitspiration (http://bitspiration.com) – wydarzenia świata internetu i nowych technologii, które po raz kolejny stanie się międzynarodowym śwętem biznesu i inspiracją do rozwoju dla osób zaangażowanych w branżę internetową, świat startupów i nowych technologii.

Dlaczego bitspiration jest wyjątkowe?

Ponieważ:

  1. zgromadzi międzynarodowe grono wybitnych gości i prelegentów (http://bitspiration.com/speakers-all), w tym przedstawicieli rewolucyjnych i niezwykle innowacyjnych projektów technologicznych – drukarki 3D (Zortax),  czy bezzałogowych platform latających (FlyDrone)
  2. przybiera nietypowy format – Pre-conference day & 2 dni konferencji (http://bitspiration.com/schedule)
  3. w ramach konferencji odbędzie się konkurs startupów – Demo Day (http://bitspiration.com/side-events/10-side-events/23-03-demo-day), gdzie nagrodą będzie kwota zebrana w kampanii crowdfundingowej – http://www.indiegogo.com/projects/bitspiration-contest-community-first-prize/ oraz dodatkowa niespodzianka
  4. odbędzie się w inspirującym otoczeniu Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie oraz w lokalnych pubach na krakowskim Kazimierzu (http://bitspiration.com/venues)
  5. oferuje wiele profitów dla różnych typów uczestników – startupów, inwestorów, aniołów biznesu, przedstawicieli software house’ów, jak również specjalistów i analityków branży (http://bitspiration.com/who-should-attend)
  6. jest szansą do owocnego networkingu dla wszystkich uczestników!

Uważasz, że powinieneś być na bitspiration 2013? Rejestracja jest wciąż otwarta! http://bitspiration.com/register-here

Jesteś z Krakowa i aktywnie udzielasz się w środowisku startupowym? Wyślij wiadomość pod adres: contact@bitspiration.com i zapytaj o kod promocyjny!

Szybkie linki:

www: http://bitspiration.com

rejestracja: http://bitspiration.com/register

facebook: http://facebook.com/bitspiration

Twitter: @bitspiration

Kontakt: contact@bitspiration.com