Internetowy Przystanek Woodstock

OPrzystanku.pl to przygotowany wspólnie z Fundacją WOŚP, nowy projekt poświęcony promocji tegorocznego Przystanku Woodstock. Ideą serwisu jest prezentowanie ogromnej skali dyskusji online związanej z letnim Festiwalem muzyki w Kostrzynie, organizowanym co roku na przełomie lipca i sierpnia. Dodatkowy cel projektu to wzmocnienie natężenia liczby wzmianek poświęconych Przystankowi Woodstock, a pojawiających się w sieci (w szczególności na Facebooku i Google Plus).

W ramach całej akcji, organizowany jest również unikalny konkurs. Unikalny m.in. dlatego, że nie trzeba było się do niego zapisywać. Przy użyciu Brand24 odnajdywane są osoby, które podzieliły się informacją o Przystanku w sieci. Osoby o największym wpływie na dyskusję o Przystanku Woodstock otrzymują nagrodę m.in. w postaci zaproszenia na festiwalową scenę. I to nie byle jakiego zaproszenia, bo nagrywanego w formie video przez samego Jurka Owsiaka!

Zobaczcie zresztą sami jak wygląda przykładowe zaproszenie:

Wyobraźcie sobie pozytywne zaskoczenie szczęśliwców, którzy będą mogli znaleźć się na scenie Przystanku Woodstock!

 

Akcja „Internetowy Przystanek Woodstock” to pierwsze w Polsce przedsięwzięcie, w którym wykorzystano narzędzie monitoringu Internetu do tak angażującego i nietypowego budowania relacji z widownią. Wkrótce po festiwalu przedstawimy podsumowanie całego projektu. A w międzyczasie, zachęcamy do dyskusji na temat Przystanku Woodstock online!